Volkswagen йде з Китаю в Індію > Gercek Tesisat

Volkswagen йде з Китаю в Індію

Volkswagen Group хоче залишатися сильним гравцем у Європі та Китаї, але перед зростаючим геополітичним напруженням і все більш складним нормативно-правовим середовищем автовиробник шукає ринки з потенціалом зростання, сказав фінансовий директор Арно Антліц.

«Ми звертаємо нашу увагу на Індію, щоб зайняти більш міцні позиції в цьому новому світі», – сказав Антліц в інтерв’ю Porsche Consulting Magazin.

Ці зусилля ознаменують ще одну спробу компанії значно проникнути на індійський ринок. Попередні спроби автовиробника збільшити свою присутність в Індії часто завдавали невдач. Альянс із Suzuki закінчився запеклою юридичною суперечкою до того, як було побудовано єдиний автомобіль, і переговори про об’єднання з виробником Jaguar Tata Motors ні до чого не привели.

Але в міру зростання напруженості у відносинах між США і Китаєм і підтримки азіатським гігантом Росії, що здається, великий потенційний ринок Індії знову привертає увагу компанії.

Населення Індії наприкінці минулого року перевищило населення Китаю, і, оскільки половина цього населення молодше 30 років, вона має потенціал стати найбільш швидкозростаючою великою економікою в світі в найближчі роки.

Громадське використання електричного пасажирського транспорту Індії йде повільно, оскільки виробники відлякують високі початкові виробничі витрати, а споживачів відлякує брак зарядної інфраструктури. Але попит на недорогі позашляховики з батарейним живленням зростає, і вітчизняні автовиробники наразі змушені конкурувати з китайськими та південнокорейськими брендами за частку ринку.

admin

Наверх