Volkswagen відмовиться від десятків доступних моделей на користь преміальних > Gercek Tesisat

Volkswagen відмовиться від десятків доступних моделей на користь преміальних

Компанія Volkswagen має намір припинити випуск десятків автомобілів із відносно доступними цінниками та зосередитися на виробництві більш прибуткових машин преміум-класу – таких як Audi та Porsche. Про нову стратегію «народного» виробника повідомляє Financial Times з посиланням на фінансового директора Арно Антлітца. Водночас Volkswagen збирається знижувати кількість реалізованих автомобілів заради підвищення якості та маржинальності.

Зростання перестало бути пріоритетом Volkswagen, сказав Антліц. Наступні вісім років компанія працюватиме не на збільшення частки на ринку, а на якість, що виллється у скорочення європейської лінійки «паливних» автомобілів приблизно на 60 відсотків. Зараз у ній понад 100 моделей всіх підконтрольних Volkswagen брендів.

Ймовірно, до зміни стратегії Volskwagen підштовхнув довготривалий дефіцит комплектуючих, спричинений пандемією, що посилився на тлі військового вторгнення РФ в Україну. Через брак деталей німецькому автогіганту, як і іншим виробникам, доводиться призупиняти виробництво.

Рекордні інвестиції Volkswagen в електрокари в розмірі 52 мільярди євро – це інвестиція не в зростання обсягів, а в переобладнання виробничих майданчиків. Йдеться про заводи в Цвіккау та Емдені, які вже «настроєні» під випуск «батарейних» машин. Однак надії на те, що електромобілі зрівняються за прибутковістю з «паливними» машинами, опинилися під питанням через стрімке зростання цін на сировину для акумуляторів, додав Антліц.

admin

Наверх