Відроджену Acura ZDX показали на офіційному тизері > Gercek Tesisat

Відроджену Acura ZDX показали на офіційному тизері

З’явилися офіційний тизер Acura ZDX. Кросовер повернеться на ринок у новому форматі – як перший електромобіль марки. Його прем’єра відбудеться 17 серпня, а продажі стартують на початку 2024 року. Про це повідомляється на сайті преміум-підрозділу Honda.

На тизері нова Acura ZDX показана в анфас. У неї тоненькі діодні фари з вигнутими ходовими вогнями, а пластикова заглушка з підсвічуванням імітує фірмовий «дзьоб» решітки радіатора Acura.

Раніше перший електромобіль Acura помітили на тестах практично без камуфляжу, що дало змогу роздивитися його дизайн цілком. Розробники відмовилися від купеподібного силуету, як у першої Acura ZDX на користь більш традиційного профілю.

Електрокросовер Acura ZDX 2024 року кине виклик BMW iX, Tesla Model Y і новітньому Audi Q6 e-tron. Примітно, що електромобіль Honda розробляє спільно з концерном General Motors.

Крім того, заявлено, що в мультимедійну систему будуть інтегровані Google Maps, Google Assistant і Google Play Store. Також електрокар отримає потужну акустику від Bang&Olufsen.

Нова Acura ZDX побудована на платформі Ultium, тобто її близькими родичами стануть електрокросовери Cadillac Lyriq, Buick Electra і Chevrolet Blazer.

Електромобіль Honda запропонують у двох повнопривідних версіях. За даними сайту Carscoops, топовий варіант Type S отримає 557-сильну установку від Chevrolet Blazer SS і зможе розганятися до 100 км/год менш ніж за 4 секунди. Запас ходу перевищить 450 км.

admin

Наверх