Великий пікап Nissan Titan знімають із виробництва > Gercek Tesisat

Великий пікап Nissan Titan знімають із виробництва

Nissan зніме з виробництва повнорозмірний пікап Titan, представлений на ринку з 2004 року. Випуск моделі завершиться влітку 2024 року. Цю інформацію підтвердив представник японського бренду. Причина – падіння попиту. Минулого року флагман лінійки пікапів Nissan у США не увійшов навіть до ТОП-15 у своїй категорії.

За попередньою інформацією, його місце займуть два нові електромобілі. Одним із них може стати анонсована раніше електрична версія меншого пікапа Frontier. Інформації про другого «наступника» Nissan Titan наразі немає.

Nissan Titan актуального, другого покоління вийшов на ринок 2016 року. Останнє оновлення моделі датується 2020 роком. З цього моменту пікап доступний виключно з 5,6-літровим бензиновим V8 Endurance віддачею 400 к.с. та 560 Нм крутного моменту. В парі двигуном працює нова 9-ступінчаста автоматична коробка Jatco.

Titan випускається з кузовами King Cab та Crew Cab. Вантажна платформа може бути короткою (Short) або довгою (Long). Виробництво налагоджено на заводі у Кентоні, штат Міссісіпі, США. Як стверджується, завершення випуску «Титану» не вплине на робітників підприємства.

admin

Наверх