Вантажівки Scania отримали нові коробки передач для важких умов експлуатації > Gercek Tesisat

Вантажівки Scania отримали нові коробки передач для важких умов експлуатації

Компанія Scania представляє нові автоматизовані коробки передач для важких умов експлуатації – G25CH та G33CH. Насамперед йдеться про вантажівки сімейства XT, які працюють з великими вантажами, у тому числі в кар’єрах та на поганих дорогах.

У цих КП застосовується ширше зубчасте планетарне колесо задля передачі більшого крутного моменту. Це дуже актуально для машин з колісною формулою 6х4, у яких використовуються задні візки з «короткими» передатними числами (3,5:1 і вище) у парі з колісними редукторами. Тепер двигуни отримали можливість працювати за меншої кількості обертів, що скорочує витрату палива.

Нові коробки G25CH і G33CH засновані на автоматизованих КП AMT серії G, що з’явилися на ринку ще 2020 року. Останні виділяються широким діапазоном передавальних чисел, плавністю та швидкодією при перемиканнях. До переваг також потрібно віднести зменшення внутрішнього тертя, застосування лише двох синхронізаторів завдяки пневмоприводам, а також інтелектуальну систему керування двигуном (серії Super). Все це дозволило знайти оптимальний баланс між продуктивністю та паливною економічністю.

admin

Наверх