В Австралії ввели суворі обмеження для власників спортивних авто > Gercek Tesisat

В Австралії ввели суворі обмеження для власників спортивних авто

В Австралії ввели нові обмеження для власників спорткарів і суперкарів. Такі заходи спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху. Про це повідомили на сайті CarExpert.

Тепер для водіння спортивних автомобілів в Австралії потрібно отримати нову категорію водійських прав «U». Для цього потрібно пройти спеціальні онлайн-курси.

Ініціатором законопроєкту виступив уряд Південної Австралії. За їхніми словами, близько 270 водіїв у штаті повинні будуть отримати нові водійські права до 1 грудня 2024 року.

В онлайн-курсах міститиметься інформація про ризики, використання вдосконалених систем допомоги водієві та безпечну експлуатацію спортивних автомобілів. Під нову категорію водійських прав потрапляють автомобілі з питомою потужністю від 370 к.с. на 1000 кг.

Також у Південній Австралії тепер не можна відключати допоміжні системи на спортивних авто в місті. У разі порушення передбачено штраф і позбавлення водійських посвідчень.

Проте в деяких випадках водіям дозволять відключати допоміжні системи. Наприклад, якщо автомобіль застряг або їде рихлим покриттям.

admin

Наверх