Уряд Австралії запустив державну програму популяризації електромобілів > Gercek Tesisat

Уряд Австралії запустив державну програму популяризації електромобілів

Австралійська рада з електромобілів запустила нову кумедну рекламну відеокампанію, спрямовану на стимулювання впровадження електромобілів, наголосивши на численних перевагах переходу на електромобілі. Хоча відео призначене для тих, хто живе в Австралії, повідомлення вірне скрізь, де б ви не мешкали.

Австралія, як і більшість світу, прагне скоротити викиди вуглецю і поліпшити добробут своїх громадян.

Минулого місяця уряд Австралії представив свою нову Національну стратегію електромобілів у рамках своєї ініціативи щодо стимулювання впровадження електромобілів та скорочення викидів на дорогах. Новий план складається з трьох основних цілей:

  • Зацікавити австралійців переходити на електрику.
  • Збільшити кількість недорогих та доступних електромобілів.
  • Створити ресурси та інфраструктуру, необхідні для швидкого впровадження електромобілів.

За даними The Driven, минулого місяця продаж електромобілів в Австралії другий місяць поспіль перевищив продаж гібридів.

Проте уряд заявляє, що відсутність національної політики досі ускладнювала доступ до електромобілів, ніж має бути. Австралія залишається однією з небагатьох країн із розвиненою економікою, де немає стандарту паливної економічності.

Хоча країна планує обмежити викиди за допомогою своєї нової стратегії електромобілів, через відсутність зараз стандартів паливної економічності нові автомобілі в Австралії споживають на 40% більше палива, ніж у ЄС, і на 20% більше, ніж у США, тому необхідно терміново прискорити темпи впровадження електромобілів.

Щоб спонукати покупців зробити перехід, Рада з електромобілів Австралії запустила нову рекламну відеокампанію, щоб показати, що електромобілі не тільки виглядають круто і не роблять шкідливих викидів, а й суперфункціональні.

Відео починається з висвітлення передових технологій та програмного забезпечення, що використовуються в електромобілях, таких як Tesla, BMW, Hyundai або Genesis EV.

Або, для тих, хто прагне швидкості, потужний Porsche Taycan GTS, потужністю до 590 к.с. (440 кВт), може розігнатися від 0 до 60 миль/год за 3,5 секунди.

Крім того, кілька електромобілів, таких як Hyundai IONIQ 5 і KIA EV6, тепер пропонують корисні функції, такі як «автомобіль-зарядка» (V2L), щоб підвищити якість вашого відпочинку на вихідних за допомогою портативного джерела живлення. Або, за допомогою технології «автомобіль-мережа» (V2G), ви можете використовувати батарею електромобіля для живлення свого будинку та заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги.

admin

Наверх