Умілець створив масштабну копію вантажівки Kenworth з дерева > Gercek Tesisat

Умілець створив масштабну копію вантажівки Kenworth з дерева

Культова американська вантажівка Kenworth W900LX відтворена з дерева в зменшеному масштабі. Копія повторює оригінал навіть у найдрібніших деталях. Відео опублікували на YouTube-каналі Awesome Woodcraft.

Kenworth W900LX виділяється своїм довгим капотом і традиційною конструкцією кабіни. Його класичний зовнішній вигляд неймовірно впізнаваний у США.

Масштабна модель побудована повністю з нуля. Умілець використовує картонні шаблони, щоб обвести малюнок на дерев’яних брусках, перш ніж вирізати їх лобзиком.

Поступово кабіна вантажівки набуває впізнаваної форми разом із рамою та підвіскою. Майстер заокруглив усі 16 коліс на токарному верстаті.

Масштабна модель вражає своєю увагою до деталей. На вантажівці можна знайти домкрати для підтримки причепа, службові ящики та круглі бензобаки. Є навіть карданний вал, який з’єднує двигун із вісьмома тяговими колесами.

Через деякий час майстер переходить до створення причепа-цистерни. Він виготовлений із окремих круглих дерев’яних блоків, скріплених металевими смугами.

Останнім штрихом є фарбування. Усі металеві деталі набули свого характерного срібного кольору.

У дерев’яної вантажівки навіть відкриваються двері та капот. Усередині можна знайти детальний інтер’єр, де є сидіння та панель приладів.

admin

Наверх