У Volkswagen хочуть суттєво змінити дизайн електромобілів > Gercek Tesisat

У Volkswagen хочуть суттєво змінити дизайн електромобілів

Згідно проведених досліджень, дизайн нових електромобілів Volkswagen не подобається покупцям машин. Навіть у Volkswagen визнали, що їх мова дизайну EV просто більше не спрацьовує, і в неї потрібно внести зміни.

Головний дизайнер Volkswagen Андреас Міндт хоче змінити майбутній напрямок бренду. Він сказав, що перші проекти електромобілів мали на меті залучити споживачів до переходу від автомобілів з ДВЗ. Але оскільки ринок електромобілів зростає, брендам більш активно потрібно вносити зміни в дизайн, які створювались для перших користувачів.

«Електромобілі зараз займають 15 відсотків світового ринку та понад 50 відсотків ринку Китаю. Це вже не бізнес, який використовується на ранньому етапі», – сказав Міндт.

Керівник дизайну Volkswagen додав, що електромобілі більше не повинні виглядати дивно, або суттєво відрізнятись від інших машин. За словами Міндта, ще одним аспектом, який потрібно виправити, є дизайн інтер’єру. Очікується, що твердий і дешевий пластик, який є в моделях ID, буде замінений чистими поверхнями з м’якими накладками.

Бачення Міндта просте – зробити Volkswagen схожим на Golf і Passat 90-х років.

«Це секретний соус. Автомобіль є кращим, ніж ви очікуєте, і тоді ви обов’язково починаєте його любити. Наша мета – бути брендом любові», – сказав Міндт.

admin

Наверх