У Франції із дерева створили робочу копію Citroen 2CV > Gercek Tesisat

У Франції із дерева створили робочу копію Citroen 2CV

По французьких дорогах їздить дуже незвичайний Citroen 2CV. Кузов і салон автомобіля повністю виконані з дерева. Про це розповідає RTL.

Відтворити культовий Citroen 2CV із дерева вирішив столяр Мішель Робільяр. Робота над авто почалася у 2011 році та тривала п’ять років. Майстер підрахував, що витратив на проєкт 5000 годин.

Автомобіль побудований на шасі Citroen Dyane 1969 року й оснащений стандартним двоциліндровим мотором Citroen 2CV потужністю 28 к.с. Інші його деталі є дерев’яними.

Зокрема, каркас кузова виконаний із груші та яблуні, двері та кришка багажника – з вишні, а крила – з горіха. Кермо, передня панель і сидіння вирізані з в’яза, хіба що крісла також оздоблені тканиною.

Дизайн авто точно повторює Citroen 2CV 1955 року. Дерев’яне авто пристосоване до повноцінної експлуатації, поставлене на облік і має страховку.

Тепер Мішель Робільяр вирішив продати свій витвір і планує виручити за нього 150-200 тисяч євро. Майстер уже працює над новим проєктом – купе Citroen DS Chapron із дерева: воно буде готове до 70-річчя моделі, яке відсвяткують у 2025 році.

admin

Наверх