У Британії продовжили дію українських водійських прав > Gercek Tesisat

У Британії продовжили дію українських водійських прав

У Британії ухвалили закон про продовження терміну дії українських посвідчень водія. Водити автомобіль без заміни прав українські біженці зможуть протягом трьох років. Новий документ набирає чинності з 7 червня 2023 року.

Нове положення передбачає, що українські біженці, які мають посвідчення водія на водіння легкового автомобіля або мотоцикла, мають право керувати транспортними засобами з такими правами на строк до трьох років після отримання статусу резидента. Раніше діяло правило заміни українських посвідчень водіїв на британські після 12 місяців перебування в країні.

Нова норма стосується українців, які перебувають у Великій Британії за однією з візових схем (українська сімейна схема, спонсорська схема «Будинки для України» та українська схема продовження). При переході на інший тип візи – наприклад, Skilled Worker – право керувати з українськими посвідченнями залишиться.

Правило поширюється на Англію, Шотландію та Уельс.

Після закінчення 36 місяців українські права потрібно буде обмінювати на британські. Це можна зробити й раніше. Обмін посвідчень водіїв має сенс, якщо людина планує залишатися в Британії надовго.

admin

Наверх