Тяжке фінансове становище McLaren не дозволяє їм випустити кросовер > Gercek Tesisat

Тяжке фінансове становище McLaren не дозволяє їм випустити кросовер

McLaren не поспішає приєднуватись до виробників кросоверів та позашляховиків, як це зробили такі люксові бренди, як Ferrari, Bentley, Lamborghini та Porsche. Поява першого кросовера британського бренду обговорюється вже кілька років, але це відбудеться лише після того, як компанії «закінчить інші важливіші плани». Про це генеральний директор McLaren Майкл Лейтерс розповів журналістам на минулих вихідних на Фестивалі швидкості в Гудвуді.

Як зізнався Лейтерс, він любить кросовери, але наразі компанія має дві пріоритетніші цілі – реорганізація та рекапіталізація. На думку топ-менеджера, McLaren має повернутися «на правильний шлях до прибутковості». Лише після цього компанія подумає про розширення у всіх сегментах. Але чекати на нові моделі McLaren найближчим часом не варто.

У квітні цього року, під час зустрічі глобальних дилерів бренду, керівники компанії розповіли про майбутні продукти. Зокрема, у 2028 році обіцяно автомобілі нового класу з чотирма дверима та чотирма сидіннями у салоні. Тоді як перший кросовер з’явиться вже після 2028 року.

admin

Наверх