Toyota відмовилася від ідеї створення бюджетного пікапа > Gercek Tesisat

Toyota відмовилася від ідеї створення бюджетного пікапа

Toyota відмовилася від ідеї створення свого найдешевшого пікапа. У той же час, дилери, які реагують на запити ринку, просили японську компанію розробити подібну модель. Про це стало відомо сайту Motor1.

Північноамериканські дилери, які представляють найбільш значущий з погляду збуту пікапів регіон, надсилали запит Toyota створити нову машину.

На ринку потенційна новика могла б скласти конкуренцію Ford Maverick, який коштує від 23 000 доларів і розлітається як гарячі пиріжки. Toyota ж просто спостерігала за успіхом нової моделі збоку.

Цікаво, що в сегменті компактних дешевих пікапів, котрі насправді конструктивно далекі від своїх більших «вантажних» братів і побудовані на основі легкових моделей, спостерігається пожвавлення. Hyundai Santa Cruz вже приєднався до суперництва із Ford.

Раніше з’являлася інформація щодо планів компанії створити пікап на базі Toyota Corolla. Але такої машини у перспективі немає. Наближені до виробника джерела повідомляють, що нічого подібного не передбачається. Можливо, компанія змінить свою думку з часом.

admin

Наверх