Toyota розраховує залучити молодих покупців кросовером Century > Gercek Tesisat

Toyota розраховує залучити молодих покупців кросовером Century

Чотирьохдверний седан Toyota Century представлений на ринку з 1967 року. У вересні цього року у 56-річній моделі з’явилася версія у кузові кросовер. Як і базовий седан, він доступний лише в Японії і коштує 167 тисяч доларів. Для порівняння, на місцевому ринку новий Toyota Land Cruiser 300 коштує 34 000 доларів.

Незважаючи на неабияку ціну, голова правління Toyota Акіо Тойода вважає, що кросовер приверне молодих покупців і тих, «хто раніше вважав, що Century (седан) не для них». З його слів, новий флагман – це «автомобіль вищого класу».

Важко сказати, скільки молодих японців зможу придбати автомобіль за такі гроші. Тим, хто наважиться Toyota пропонує кросовер Century у кількох конфігураціях. Серед них спортивний варіант GRMN та модифікація з електроприводом зсувних задніх дверей.

Незалежно від версії ці Century не носитимуть звичний логотип Toyota. Його місце займе «золотий фенікс» як данина поваги до Імператорського дому Японії. Такий самий «фенікс» багато десятиліть прикрашає базовий седан. Як і седан, придбати кросовер Toyota Century можна лише у окремих дилерів.

admin

Наверх