Toyota показала нові інноваційні електромобілі > Gercek Tesisat

Toyota показала нові інноваційні електромобілі

На Японській виставці мобільності 2023 року Toyota покаже безліч цікавих новинок. Серед них три інноваційні електромобілі. Про це розповіли на сайті Carscoops.

На заході покажуть концепт-кари Toyota FT-Se, FT-3e і Global HiAce BEV. Усі вони стануть основою для майбутніх електричних моделей бренду.

Toyota FT-Se є спортивним електрокаром з футуристичним дизайном. Поки що бренд продемонстрував тільки задню частину спорткара.

Ззаду розташовані вузькі ліхтарі, які огинають кузов. Під ними розташований масивний дифузор і повітрозабірники.

Toyota FT-Se розроблено спільно зі спортивним підрозділом Toyota Gazoo Racing. Спорткар отримає деякі гоночні технології з автоспорту.

В інтер’єрі з’явиться кілька дисплеїв і кермо, яке схоже на штурвал. Також спорткар відрізнятиметься наявністю інноваційної системи, яка захищає тіло водія від перевантажень під час водіння.

Toyota FT-3e є ще однією новинкою, яка буде продемонстрована на Японській виставці мобільності 2023 року. Електрокросовер отримає елегантний дизайн і багате оснащення.

Ззаду розміщені вузькі ліхтарі, об’єднані в один блок. Нижче знаходиться масивний дифузор.

Уздовж основи дверей встановлено десятки вертикальних світлодіодів, які відображатимуть рівень заряду акумулятора. У Toyota заявили, що дизайн кросовера зроблено «настільки простим, наскільки це можливо».

Третьою новинкою стане концепт-кар Toyota Global HiAce BEV. Електрична версія фургона вирізняється сильно зміненим дизайном екстер’єру і сучасними технологіями.

Спереду розташована незвичайна роздільна оптика з денними ходовими вогнями жовтого кольору. Також фургон отримав змінений силует.

В інтер’єрі встановлено тільки одне сидіння. Завдяки цьому всередині з’явилося більше місця для перевезення вантажу.

Габарити Toyota Global HiAce BEV:

  • довжина – 5280 мм;
  • ширина – 1950 мм;
  • висота – 1990 мм;
  • колісна база – 3210 мм.

Очікується, що серійна версія Toyota Global HiAce BEV може дебютувати вже у 2025 році. Електричний фургон складе конкуренцію моделям Ford і Mercedes-Benz.

admin

Наверх