Toyota Land Cruiser Prado отримає дизайн у ретростилі > Gercek Tesisat

Toyota Land Cruiser Prado отримає дизайн у ретростилі

Новий Toyota Land Cruiser Prado відзначиться дизайном у ретростилі. Портал The Drive стверджує, що версію для США оформлять на кшталт класичних всюдиходів 1960-1970-х років. Особлива стратегія Toyota в США викликана прагненням зайняти іншу ринкову нішу: по той бік океану Land Cruiser Prado буде позиціонуватися, як хардкорний позашляховик без претензії на розкіш.

За попередніми даними, новий Land Cruiser Prado за технікою буде близьким до Lexus GX третього покоління. Новинці пророкують бензоелектричну систему на основі 2,4-літрового турбомотора. По архітектурі шасі та силовій структурі кузова позашляховики теж будуть близькими.

У Toyota є утилітарний всюдихід 4Runner, тому у нового Land Cruiser Prado буде особлива ніша. Позашляховик з історичною назвою отримає ті самі заводські аксесуари, що і пікапи лінійки TRD Pro. З чуток, у японській компанії не розраховують на ажіотажний попит: роль драйвера продажів залишиться у 4Runner (щорічно розходиться накладом близько 100 тисяч штук), а Land Cruiser Prado буде нішевою моделлю.

Повернення Toyota Land Cruiser на американський ринок може відбутися цього літа. Немає сумнівів, що і «глобальний» позашляховик скоро змінить покоління. Є ймовірність, що позашляховик у ретростилі не буде ексклюзивом для США: аналогічну версію можуть поставляти в Австралію.

admin

Наверх