Toyota Grand Highlander показали у версії GR > Gercek Tesisat

Toyota Grand Highlander показали у версії GR

Близько місяця тому компанія Toyota представила трирядний кросовер Grand Highlander, який зайняв нішу між звичайним Highlander і більшою Sequoia.

Новинка виглядає чудово і пропонується з трьома різними двигунами, найпотужнішим з яких є Hybrid Max з віддачею 362 к.с. Це досить непогано, як для сімейного автомобіля. Але місце для фантазії все ж таки залишається. Так, незалежний угорський дизайнер X-Tomi Design вирішив показати, як може виглядати кросовер у версії GR.

На цьому рендері GR Grand Highlander зображений із заниженим дорожнім просвітом та більшими колесами. Обважування виконане в основному кольорі кузова, а ось дах навпаки – пофарбована в чорний відтінок. Таке забарвлення додає автомобілю агресивності і робить його візуально більшим. Ще змінився дизайн колісних дисків, а на даху відсутні рейлінги.

Зайве говорити, що шанси побачити справжній Grand Highlander у версії GR зараз майже нульові. Адже це сімейний кросовер і любителі швидкості навряд чи зупинять свій вибір на ньому. Так що запропонованого варіанта з 362-сильним двигуном цілком достатньо. Він дозволяє кросоверу розганятися з місця до сотні за 6,3 секунди і буксирувати за собою причіп вагою до 2268 кг.

admin

Наверх