Toyota готує міні-«Land Cruiser» і абсолютно новий позашляховик 340D > Gercek Tesisat

Toyota готує міні-«Land Cruiser» і абсолютно новий позашляховик 340D

Toyota почала розробку нового позашляховика для індійського ринку, який буде випущений на початку 2026 року і стане ключовим продуктом для нового заводу, повідомляє Reuters з посиланням на обізнаних інформаторів.

Новий позашляховик C-сегменту під кодовою назвою 340D, над яким працює Toyota, заповнить прогалину між своїм середнім Urban Cruiser Hyryder і більшим багатоцільовим автомобілем Innova Hycross. Джерела додали, що компанія домовляється з постачальниками над забезеченням виробництва 60 тисяч одиниць нового позашляховика на рік.

Toyota також розглядає можливість випуску міні-версії Land Cruiser в Індії. Джерела додають, що автовиробник не прогнозує великого обсягу продажу та ще не прийняв остаточного рішення. Якщо Toyota все ж таки вирішить продовжити розробку моделі, деталі для неї будуть імпортовані для складання в Індії.

Продажі Toyota в Індії різко зросли завдяки глобальному партнерству з Suzuki, в рамках якого два японських автовиробники беруть деякі автомобілі, спочатку розроблені їх партнером, а потім налаштовують і продають під своїми власними брендами, щоб поповнити свою лінійку продукції.

Автомобілі, створені Maruti Suzuki, такі як хетчбек Glanza та позашляховик Urban Cruiser Hyryder, тепер становлять 40% продажів Toyota в Індії. Близько двох третин поточних виробничих потужностей Toyota використовується Maruti Suzuki для виробництва автомобілів для обох автовиробників у рамках їхнього партнерства.

Toyota, яка досягла успіху в Індії завдяки, зокрема, позашляховику Fortuner і гібриду Camry, раніше у вересні повідомила агентство Reuters, що очікує рекордних продажів на внутрішньому ринку в 2023 році. Японський автовиробник зараз прагне досягти виробничої потужності 500 000 автомобілів на рік до кінця десятиліття, включаючи моделі автомобілів, які він буде постачати Suzuki.

admin

Наверх