Toyota Corolla знову доступна в пакеті Nightshade > Gercek Tesisat

Toyota Corolla знову доступна в пакеті Nightshade

Toyota Corolla 2024 року буде доступна з оздобленням Nightshade. Цей пакет з’явився у Corolla 2020 року, але у 2023-му був виключений з модельної лінійки. Як і раніше, він заснований на комплектації SE й коштуватиме на кілька тисяч доларів дорожче.

Зовні хетчбеки та седани з приставкою Nightshade відрізняються глянцево-чорною решіткою радіатора, чорними шильдиками, корпусами бічних дзеркал заднього виду, заднім бампером та дифузором. Седану дістався чорний задній спойлер, а хетчбеку – велике крило. Доповнюють стильний образ 18,0-дюймові колісні бронзові диски. Крім того, хетчбек можна замовити у двоколірному виконанні із контрастним чорним дахом.

Фотографій салону Toyota не надала, але ніяких особливих змін очікувати не варто. За доплату запропоновано два пакети: JBL Premium Audio та SE Premium. Перший передбачає покращену аудіосистему, другий – панорамний люк, бездротову зарядку, моніторинг «сліпих зон» та попередження про перехресний рух позаду.

Всі Toyota Corolla Nightshade укомплектовані гібридною силовою установкою та доступні з переднім чи повним приводом. У продажу спеціальні седани та хетчбеки з’являться восени 2023 року. Орієнтовно, «чорне» оздоблення збільшить їх вартість приблизно на 2 000 доларів. Таким чином, седан Corolla Nightshade коштуватиме 27 000 доларів, хетчбек – на тисячу дешевше.

admin

Наверх