Toyota анонсувала лімітовану серію GR86 > Gercek Tesisat

Toyota анонсувала лімітовану серію GR86

У 2023 році Toyota «вдарилася» в ретро-тематику – за ювілейним варіантом GR Supra, присвяченим 45-річчю моделі, компанія анонсувала GR86, яке нагадує дводверки 1980-х Toyota Corolla Sport GT-S, відомої одночасно і як Sprinter Trueno, і як AE86, і як «хачіроку».

Нова модифікація отримала особливий декор кузова та салону, які відрізнятимуть виконання GR86 Trueno Edition від базових комплектацій спорткара. Новинку запропонують у двох кольорах кузова – білому Halo та червоному Track bRed – з чорними деталями на кузові.

У контрастному кольорі виконані капот, спойлер та графіка на «боковинах», ручки дверей та корпуси дзеркал. На передньому бампері та кришці багажника з’явилися логотипи Trueno Edition, а чорні 18-дюймові десятиспичні диски будуть ексклюзивом для спецверсії.

В основу лімітованого варіанта лягла комплектація Premium, яку доповнюють чорно-червоне оздоблення сидінь, важіль коробки передач з логотипом Trueno, шильдик з порядковим номером конкретного екземпляра спорткара. В оснащення також включений пакет GR86 Performance Package, що передбачає амортизатори ZF Sachs та гальма Brembo.

Новинка зберегла штатний 234-сильний 2,4-літровий опозитний двигун, що поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою або 6-діапазонним «автоматом». Усього буде зроблено 860 екземплярів GR86 Trueno Edition, призначених виключно для США – продаж моделі, вартість якої не названо, розпочнеться восени 2023 року.

admin

Наверх