Toyota і BMW більше не співпрацюватимуть > Gercek Tesisat

Toyota і BMW більше не співпрацюватимуть

У культового спортивного автомобіля Toyota буде нове покоління. Найближчими роками Toyota GR Supra зазнає дуже важливої зміни поколінь. Проте цього разу японці вирішили обійтися без BMW.

Toyota Supra, яку ми зараз можемо знайти у дилерських центрах, викликала у шанувальників марки та моделі вельми суперечливі почуття. Після довгого очікування Toyota було запропоновано випустити нове покоління свого спортивного культового автомобіля. Дане покоління Supra стало можливим завдяки стратегічному альянсу із BMW. Але не все виявилося так добре.

Перша інформація про шосте покоління Supra просочилася в далекій та екзотичній Японії. Буде повна трансформація, щоб матеріалізувати «відродження» Supra. Трансформація, відзначена стійкою мобільністю та, зокрема, 100% електричним двигуном.

Так, Toyota вирішила перетворити Supra на електромобіль. При цьому автомобіль залишиться двомісним. Проте вся увага буде прикута до силової установки. Електрична Supra матиме задньопривідну конфігурацію. На даний момент невідомо, чи буде він оснащений одним або декількома електродвигунами. Очікується, що максимальна потужність такої установки складе близько 500 к.с. Щоправда, неясно, яку платформу використовуватиме ця модель. Можна було б очікувати на використання архітектури e-TNGA.

Ще один ключ, який визначить майбутнє електричної Supra, пов’язаний саме із трансмісією. Відомо, що Toyota запатентувала механічну коробку передач для електромобілів. Технологію, яку, як очікується, ми побачимо у наступному поколінні Supra.

Ми не повинні забувати ще одну технологію, яка починає набирати популярність завдяки появі електромобілів. І це система кермового управління по кабелю (Steer-by-wire), де колеса рухаються інтелектуальною електронною системою. Lexus RZ поєднує цю технологію з новим кермовим колесом, щоб втілити в життя систему One Motion Grip. Японські ЗМІ вказують, що реалізація цього технічного рішення у майбутній Supra опрацьовується дуже серйозно.

Коли вона з’явиться на ринку? Занадто рано говорити про конкретну дату, але не виключено, що це станеться у 2025 році.

admin

Наверх