Toyota показала свій перший електричний седан > Gercek Tesisat

Toyota показала свій перший електричний седан

Компанія Toyota оприлюднила фотографії електричного седана bZ3. Він розроблений за підтримки BYD та FAW й орієнтований на ринок Китаю.

Седан Toyota bZ3 побудований на платформі e-TNGA. Довжина моделі – 4725 мм, колісна база дорівнює 2880 мм. Коефіцієнт аеродинамічного опору – 0,218. Дальність ходу без підзарядки – 600 кілометрів за циклом CLTC.

У технічні подробиці Toyota поки що не вдається (але все, що потрібно, є в документах китайського Мінпромторгу). Відомо, що bZ3 першим отримає тягову батарею BYD, у якій матеріалом катода виступає фосфат літію-заліза. Такий акумулятор після 10 років повинен зберігати близько 90 відсотків початкової ємності, хоча насправді все залежатиме від умов експлуатації.

Також для седана заявлено комфортабельний салон на п’ять місць з підігрівом сидінь на обох рядах та архітектурний елемент передньої панелі Digital Island (цифровий острів), який візуально поєднує вертикальний дисплей мультимедіа з центральною консоллю. На екран винесено керування всіма основними функціями – від клімат-контролю та музики до відкривання кришки багажника.

Загалом до лінійки bZ увійдуть сім електромобілів. Відкрив серію кросовер bZ4X, який вже продається у Японії, Китаї, США та Європі. Також сімейство включатиме близький за розмірами до C-HR компактний позашляховик, субкомпакт bZ Small Crossover та інші моделі.

admin

Наверх