Toyota витратить 383 мільйони доларів на випуск нових моторів > Gercek Tesisat

Toyota витратить 383 мільйони доларів на випуск нових моторів

Компанія Toyota оголосила про намір інвестувати у виробництво моторів у США 383 мільйони доларів. Видання Carscoops зазначає, що японська марка розробляє новий чотирициліндровий двигун, і саме на нього планується витратити вказану суму. Так, завод Toyota в штаті Алабама отримає 222 мільйони доларів на створення виробничої лінії для складання агрегатів такого типу, 16 мільйонів направлять на розширення потужностей підприємства в Кентуккі, а кошти, що залишилися, розподілять між ще двома американськими заводами.

Висновок про те, що японська корпорація займається розробкою нового агрегату, журналісти зробили тому, що в офіційному повідомленні згадуються «розширення лінійки двигунів» і «нові блоки циліндрів». Видання передбачає, що виробництвом нових моторів займеться згаданий завод в Алабамі, а чотирициліндрові двигуни встановлюватимуть на автомобілі як у складі гібридних силових установок, так і окремо. Інвестиції у тому числі надішлють американським підприємствам Toyota, які виробляють комплектуючі для силових агрегатів.

Що ж до заводу в Кентуккі, то він уже виробляє двигуни. 2021 року Toyota інвестувала в цей майданчик понад 460 мільйонів доларів, а в нинішньому автовиробник витратить ще 16 мільйонів на його розширення.

admin

Наверх