Tesla Giga Berlin випускатиме по 2 тисячі машин на тиждень > Gercek Tesisat

Tesla Giga Berlin випускатиме по 2 тисячі машин на тиждень

Компанія Tesla намагається наростити обсяги виробництва на своїх заводах у всьому світі, щоб зменшити дефіцит електромобілів. Одним із найважливіших підприємств став Giga Berlin, якому приділяється особлива увага.

Автовиробник уже досяг рубежу в тисячу кросоверів Model Y на тиждень до червня 2022 року. Та ж цифра була досягнута на новому заводі Giga Texas зовсім недавно. Наступною планкою для Giga Berlin стануть 2 тисячі Model Y на тиждень. А до жовтня цього року планується досягти і 3 тисячі машин на тиждень.

Схоже, ці цілі цілком реальні. Але не факт, що це вдасться зробити в такі короткі терміни. Понад те, керівництво Tesla має намір випускати по 5 тисяч машин на тиждень до кінця 2022 року. І це видається зовсім малоймовірним. Але з іншого боку, для компанії зараз важливо будь-якими способами підняти випуск електрокарів.

Дефіцит електромобілів Tesla настільки гострий, що навіть китайському підприємству Giga Shanghai доводиться працювати на межі своїх можливостей. Ми вже писали про додаткові інвестиції з боку Tesla у китайський завод. Вони спрямовані на модернізацію конвеєра, оскільки Giga Shanghai, за задумом Ілона Маска, має збирати до мільйона автомобілів на рік, що автоматично зробить його найбільшим виробником електрокарів у світі.

admin

Наверх