Tesla інтригує новою бездротовою домашньою зарядною станцією > Gercek Tesisat

Tesla інтригує новою бездротовою домашньою зарядною станцією

Tesla представила нову бездротову домашню зарядну станцію у рамках презентації зарядки під час Дня інвестора.

День інвестора включав презентації всіх основних підрозділів Tesla, у тому числі презентацію про зарядку Ребеккі Тінуччі, голови глобальної інфраструктури зарядки. Основна частина презентації була присвячена великим і вже добре задокументованим зусиллям Tesla щодо глобального розгортання зарядки як постійним, так і змінним струмом. Зокрема, вона повідомила, що вартість розгортання Supercharger від Tesla була набагато дешевшою, ніж у конкурентів.

Тінуччі закінчила презентацію інтригою про «ще одна річ». Вона сказала: «І ось ще. Так, ми повинні масштабувати нашу інфраструктуру, і так, ми хочемо живити її від відновлюваних джерел, але ми Tesla. Тому ми також хочемо переконатися, що продовжуємо фокусуватися на демонстрації неймовірних можливостей зарядки.» І показувала наступний слайд.

На слайді показано закусочну Tesla – проект, який вже реалізується у Каліфорнії. Компанія хоче відкрити власну ретро-закусочну на станції Supercharger із фільмами, що проектуються на гігантські екрани зовні.

Тепер друге зображення абсолютно нове і, здається, показує нову бездротову домашню зарядну станцію від Tesla. Майданчик на землі під автомобілем вказує на бездротову індуктивну систему заряджання.

Враховуючи, що на слайді також було зображення закусочної Tesla Supercharger, яка, як ми знаємо, є поточним проєктом, це може означати, що ця бездротова зарядна станція знаходиться в розробці Tesla.

В останні роки кілька компаній працювали над бездротовою зарядкою для електромобілів, але ця технологія так і не набула поширення.

З цим існує кілька проблем. Наприклад, це не так ефективно, як зарядка за допомогою кабеля, хоча останніми роками ця технологія вдосконалюється. Це також дорожче, тому що вам зазвичай доводиться надійно вбудовувати зарядний майданчик у землю, а не просто кріпити зарядний пристрій до стіни.

Тим не менш, Tesla раніше говорила про автоматизацію завдання, щоб бути готовим до використання технологій автономного водіння. Якщо машини їдуть самі собою, було б логічно, якби вони могли заряджатися без підключення за допомогою людини до мережі.

admin

Наверх