Tesla оприлюднила перші зображення нового покоління зарядних станцій V4 Supercharger > Gercek Tesisat

Tesla оприлюднила перші зображення нового покоління зарядних станцій V4 Supercharger

Tesla показала дизайн нового покоління зарядних станцій V4 Supercharger в архітектурних кресленнях для нової станції в Денверсі, штат Массачусетс.

На кресленнях видно, що корпус V4 Supercharger буде вищим, тоншим і, як наслідок, матиме меншу площу порівняно з V3 Supercharger.

Оскільки станція не має внутрішнього отвору, зарядний кабель розташований збоку на зовнішній стороні. За необхідності, кабель стає довшим, що є досить корисним.

У порівнянні з Megacharger візуальних відмінностей у V4 Supercharger практично немає. Найбільша різниця полягає в загальному розмірі, а також у місці розташування кабельної ручки.

Відповідно до планів, V4 Supercharger матиме висоту близько 193 см, Megacharger ще вищий – 213 см.

Наразі невідомо, що буде знаходитися всередині корпусу V4 і які швидкості зарядки вони забезпечуватимуть. Очікується, що Tesla розблокує додаткову швидкість у V3 Supercharger пізніше цього року, збільшивши їхню потужність з 250 кВт до 324 кВт. Виходячи з цього, ми очікуємо, що станції V4 забезпечуватимуть принаймні 350 кВт.

За попередніми даними, перші зарядні пристрої V4 Superchargers будуть встановлені в Остіні, що мало б сенс, оскільки Tesla хотіла б, щоб перша установка була поблизу Giga Texas та нової штаб-квартири компанії.

admin

Наверх