Tesla дозволили рекламувати функцію автопілота в Німеччині > Gercek Tesisat

Tesla дозволили рекламувати функцію автопілота в Німеччині

Компанія Tesla може продовжувати згадувати у рекламі своїх електромобілів на території Німеччини систему допомоги водієві та функцію автономного водіння. Такого висновку дійшов Федеральний верховний суд Німеччини, пише Reuters.

Скаргу з боку німецького центру боротьби з недобросовісною конкуренцією з приводу рекламованої компанією Tesla функцією автопілота Федеральний верховний суд Німеччини відхилив 28 липня, пояснює Reuters, яке посилається на слова представника судового органу.

Видання додає, що скарга від організації надійшла у відповідь на рішення окружного суду Мюнхена у жовтні 2021 року, коли апеляція від компанії Tesla на попередній судовий вердикт інстанції була задоволена.

Раніше в Німеччині намагалися заборонити Tesla рекламувати функцію Autopilot, який на даний момент автопілотом не є – це скоріше просунута система допомоги водієві. У результаті суд дозволив компанії Tesla і далі згадувати «повний потенціал автономного водіння, включаючи автопілот» у рекламних матеріалах, що розповсюджуються в Німеччині.

admin

Наверх