Tesla готова відправити першим клієнтам електровантажівки Semi > Gercek Tesisat

Tesla готова відправити першим клієнтам електровантажівки Semi

Один з довгобудів марки Tesla – електрична вантажівка Semi – майже готова до постачання клієнтам. Як повідомляє The Verge з посиланням на Ілона Маска, Semi нарешті став на конвеєр через п’ять років після прем’єри та через три роки після запланованого терміну старту виробництва.

Першою у грудні цього року новинку отримає компанія Pepsi, яка замовила партію зі 100 вантажівок ще у грудні 2017 року. Про постачання іншим клієнтам поки що нічого не повідомляється. Pepsi має намір використовувати Semi на підприємстві в Модесто, штат Каліфорнія, яке в майбутньому збирається перетворити на вуглецево-нейтральний майданчик.

Що стосується самого Semi, то йому пророкують чотиримоторну силову установку. Потужність невідома, але Маск пообіцяв розгін з місця до 100 км/год за 20 секунд навіть за повного завантаження, а також здатність підтримувати швидкість на рівні шосе навіть на крутих підйомах. З повною батареєю модель зможе проїжджати до 800-1000 кілометрів, а експрес-зарядка поповнить запас енергії в акумуляторі з нуля до 70 відсотків лише за пів години.

Нещодавно Маск розкрив нові подробиці про ще одну модель Tesla, яка затримується на шляху до конвеєра. Електропікапу Cybertruck обіцяна здатність перепливати річки й навіть моря. Виробництво пікапа має стартувати влітку 2023 року, якщо, звичайно, термін знову не буде перенесений.

admin

Наверх