Suzuki Jimny з електричною силовою очікується у 2026 році > Gercek Tesisat

Suzuki Jimny з електричною силовою очікується у 2026 році

Компанія Suzuki планує розробити та випустити Suzuki Jimny з електричною силовою установкою. Його продажі в Європі почнуться, як очікується, у 2026 році.

Jimny – це культовий позашляховик, який компанія Suzuki випускає з 1968 року. Із 2018 року покупцям пропонують його четверте покоління.

Suzuki Jimny четвертого покоління зберіг свій традиційний “квадратний” дизайн, але отримав кілька нових елементів у дизайні, новий салон та сучасні технологи. Попит на новий Jimny дуже великий. У деяких країнах на нього досі багатомісячні черги.

Jimny з електричною силовою установкою планують продавати насамперед у Європі. Це цілком розумно. Зараз у Європі Jimny у пасажирській версії не продають. На європейському ринку його заборонили продавати на початку 2020 року, оскільки двигун не відповідає строгим європейським нормам рівня викидів в атмосферу СО2. Тому електричний Jimny, який не матиме взагалі шкідливих викидів, можна буде спокійно продавати на Старому континенті.

Переробити позашляховик Jimny на електромобіль буде досить важко. Це пов’язано великою кількістю технічних проблем. Почнемо з того, що спеціальне шасі зі сходовою рамою займає багато місця. А це місце могло бути відведене для, наприклад, літій-іонної батареї. Проблему ускладнює те, що у Jimny компактні розміри. Можливо, акумулятор встановлять прямо в раму. Це, до того ж, краще її захистить.

Для того, щоб зберегти хороші позашляхові здібності, електричний Jimny повинен мати електромотори на кожній осі. У принципі, це не повинно створити якихось особливих проблем.

admin

Наверх