Stellantis на бюджетній платформі побудує 7 нових моделей електромобілів > Gercek Tesisat

Stellantis на бюджетній платформі побудує 7 нових моделей електромобілів

Нова бюджетна платформа від Stellantis ляже в основу семи моделей, включаючи нові Citroen C3 і Fiat Panda. Першим авто на новій платформі Smart Car став електромобіль Citroen e-C3. Зазначається, що нова архітектура стане альтернативою 4 існуючим модульним платформам STLA.

Це є відхиленням від попередньої стратегії компанії, згідно з якою всі майбутні моделі брендів групи базувалися на одній із архітектур STLA Small, Medium, Large і Frame. Платформа Smart Car за розміром схожа на STLA Small і є еволюцією раніше широко використовуваної архітектури CMP.

Зазначається, що Stellantis використовуватиме свою нову бюджетну архітектуру, щоб краще конкурувати з армією недорогих електромобілів китайського виробництва, які очікуються в Європі найближчим часом.

Крім Citroen e-C3 і його брата C3 з двигуном внутрішнього згоряння нову платформу на себе приміряє кросовер Fiat Panda наступного покоління, який з’явиться в середині 2024 року.

Також подовжена версія платформи ляже в основу майбутнього 7-місного кросовера від Citroen, який був анонсований у ході презентації е-С3. Відомо, що принаймні два інших бренди Stellantis, крім Citroen, використовуватимуть платформу Smart Car. Ймовірно, мова йде про компактні новинки від Opel і Fiat.

Виробництво моделей, заснованих на платформі Smart Car, спочатку відбуватиметься на заводі в Трнаві в Словаччині, але в майбутньому може бути частково перенесене на інші підприємства в Європі, або Марокко.

admin

Наверх