Старт продажів електричного кросовера Polestar 3 відстає від графіка на півроку > Gercek Tesisat

Старт продажів електричного кросовера Polestar 3 відстає від графіка на півроку

Polestar відклала старт серійного виробництва Polestar 3 на початок 2024 року. Як повідомили у компанії, новий електрокросовер ще не завершив фінальну серію випробувань.

Зі слів генерального директора Polestar Томаса Інгенлата, випробування кросовера просуваються добре, але поки він знаходиться «на початку свого шляху». В очікуванні новинки, потенційні клієнти можуть ознайомитися з її демонстраційним прототипом, відвідавши один з офісів Polestar Spaces.

У серпні прототипи новинки провели два тижні в Об’єднаних Арабських Еміратах, де їх перевірили екстремальною спекою. Це місце було вибрано не випадково. Інженери компанії хотіли налаштувати кліматичну систему Polestar 3 у найспекотніших умовах. Часом температура за бортом сягала 50°C.

Polestar 3 дебютував майже рік тому. Кросовер оснащений двома електродвигунами (по одному на осі) сукупною потужністю 489 к.с. Максимальний крутний момент силової установки – 840 Нм. Це дозволяє кросоверу прискорюватися з місця до 96 км/год приблизно за 4,9 секунди та розвивати максимальну швидкість 209 км/год.

Опціональний пакет Performance Paks збільшує віддачу повнопривідної системи до 517 к.с. та 909 Нм. При цьому час прискорення скорочується на 0,3 секунд до 4,6 секунд. Також до нього входять покращена спортивна пнемнопідвіска, деталі «шведського золота» та унікальні 22-дюймові колеса, взуті у шини Pirelli P-Zero.

Ємність тягової батареї – 111 кВт.год. Запас ходу заявлений на рівні 610 км у вимірювальному циклі WLTP.

На ринку США шведський електрокросовер Polestar 3 коштує від 83 900 доларів.

admin

Наверх