Стало відомо, хто із водіїв не зможе забронювати номерний знак онлайн > Gercek Tesisat

Стало відомо, хто із водіїв не зможе забронювати номерний знак онлайн

У серпні 2023 року в українців з’явилася можливість вибрати та забронювати автомобільний номерний знак онлайн в Електронному кабінеті водія. Але такою послугою можуть користуватися не всі автомобілісти.

Зокрема, якщо автомобіліст за останні 10 років жодного разу не звертався до будь-якого сервісного центру МВС, то він не може скористатися цифровими сервісами. Будь-якими цифровими сервісами, які надаються українським водіям.

Що робити у такому разі? Потрібно обміняти посвідчення водія на посвідчення сучасного зразка або звертатися офлайн за послугами до територіального сервісного центру МВС.

Функція вибору та бронювання автомобільних номерних знаків у Електронному кабінеті водія з’явилася на початку серпня 2023 року. Можна вибрати і на 10 календарних днів зарезервувати номерний знак доступний у сервісному центрі МВС. Якщо протягом 10 днів автомобіліст не звернеться за послугою перереєстрації, то бронювання автоматично скасовується. Номерний знак знову стане вільним.

Можна забронювати лише один номерний знак. Послуга бронювання є платною. Вона коштує 10,8 гривень за кожну добу бронювання.

Який алгоритм бронювання номерний знак онлайн? Спочатку потрібно авторизуватись у Електроному кабінеті водія. Потім вибрати послугу бронювання номерного знака, обрати регіон, вказати бажаний номерний знак та оплатити послугу. Заплатити за вартість вибору та/або за комбінацію цифр можна онлайн. Після цього потрібно звернутися до територіального сервісного центру МВС регіону, який ви обрали під час бронювання.

Послуга вибору номерного знака коштує 360 грн за будь-яку комбінацію, крім певних платних комбінацій цифр (їх вартість від 4 800 до 36 000 грн). Вартість 1 доби зберігання – 10,80 грн.

Окремо потрібно буде сплатити ще приблизно 300 грн за номерний знак, 200 грн за адмінпослугу реєстрації/перереєстрації ТЗ у сервісному центрі МВС, а також 405 грн за бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Зважаючи на все, ця нова функція в Електронному кабінеті водія матиме непоганий попит. За перший тиждень після появи можливості онлайн обирати та бронювати номерні знаки цією можливістю скористалися понад 1300 осіб.

admin

Наверх