Sony та Honda показали фото нового електромобіля > Gercek Tesisat

Sony та Honda показали фото нового електромобіля

Компанії Sony та Honda, які створили в 2022 році спільне підприємство з розробки та випуску електромобілів, показали в Мережі зображення-тизер свого першого електрокара. Концепт цієї новинки дебютує у січні 2023 року на міжнародній виставці Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі, США.

Спільне підприємство Sony Honda Mobility планує розпочати випуск електромобілів у 2026 році. Ці компанії сподіваються виграти від співпраці одна з одною.

Поки що про перший електрокар компаній Sony і Honda ще майже нічого не відомо. Ще навіть не відома його назва, не кажучи вже про електричну силову установку та запас ходу. Стверджується лише, що це буде високотехнологічний автомобіль. Він отримає систему автономного водіння 2-го рівня (за певних обставин буде використовуватися система 3-го рівня). Також не виключено, що він отримає PlayStation 5 та інші технології Sony, які не пов’язані із автомобілями.

Відомо, що Sony Honda Mobility випускатиме електромобілі в США. Але не виключено, що їхній випуск також організують і в Японії.

Попередні замовлення на електромобілі Sony Honda Mobility почнуть приймати у першій половині 2025 року. Продаж розпочнеться наприкінці 2025 року, а постачання почнеться у 2026 році.

admin

Наверх