Sony та Honda назвали дату виходу електрокара спільної розробки > Gercek Tesisat

Sony та Honda назвали дату виходу електрокара спільної розробки

Вибір американського ринку у якості першогодля продажу нової моделі пояснили «високим попитом на електрокари у цьому регіоні».

Пізніше у 2026-му автомобіль почнуть продавати в Японії, і тільки після цього він потрапить до Європи. Передзамовлення електрокара відкриють 2025-го, а купити автомобіль можна буде онлайн.

Раніше Sony та Honda оголосили про запуск спільного підприємства Sony Honda Mobility для виробництва електричних автомобілів.

Автовиробник Honda займеться технічною частиною розробки та випуску електрокарів у межах нового альянсу, а Sony надасть свій досвід у галузі електронних датчиків, програмного забезпечення та розважальних функцій.

Представники Sony Honda Mobility також заявили про плани нав’язати конкуренцію таким компаніям, як Tesla у США та BYD у Китаї.

Точні характеристики першого кросовера Sony Honda Mobility поки невідомі, але у компанії пообіцяли «розумну» вартість автомобіля.

Ключовою перевагою авто стануть бортове програмне забезпечення та розважальні системи. Завдяки цим параметрам компанії Tesla свого часу вдалося забрати частину аудиторії у традиційних автовиробників.

Виробництво автомобілів Sony-Honda налагодять на заводах Honda у США. Даних про обсяги випуску електрокарів поки що немає, але раніше повідомлялося, що перші моделі не будуть призначені для масового продажу.

admin

Наверх