Skoda запускає нову програму для полегшення підзарядки своїх електромобілів > Gercek Tesisat

Skoda запускає нову програму для полегшення підзарядки своїх електромобілів

Skoda представила нову програму для мультимедійної системи своїх повністю електричних автомобілів. На даний момент сімейство суто електричних автомобілів чеського бренду складається з позашляховиків Enyaq iV та Enyaq Coupe iV. Ця нова програма називається «Powerpass Map» і буде інтегрована безпосередньо в мультимедійну систему електричних Skoda. Водії зможуть отримати доступ до неї через центральний інформаційно-розважальний екран і відразу користуватися його перевагами.

Його основна функція – показати дорожню карту з розташуванням та інформацією про різні громадські точки зарядки. Мережа «Powerpass» послуга, яку надає компанія Elli, яка, у свою чергу, є брендом, що належить Volkswagen Group, буде легко ідентифікуватися за символом на карті.

Водії Skoda Enyaq iV також мають спеціальний додаток «Powerpass» для смартфонів, де вони також можуть отримати доступ до цієї інформації та інших функцій.

Водії можуть фільтрувати інформацію залежно від своїх потреб, і вперше вони зможуть отримати доступ до рейтингів інших водіїв та додати свої коментарі. Вони зможуть оцінювати точки зарядки від 1 до 5 зірок і, як ми вже казали, додавати власні коментарі, які будуть орієнтиром для інших водіїв.

«Powerpass Map» для мультимедійної системи Skoda Enyaq iV та Enyaq Coupe iV можна безкоштовно завантажити в автомобільному магазині за умови, що програмне забезпечення автомобіля версії ME3.0 або вище. Програма згодом поповнюватиметься новими функціями, такими як вибір тарифів, запуск процесу зарядки з автомобіля або перегляд історії.

admin

Наверх