Скільки порушень ПДР виявили камерами автофіксації у 2022 році? > Gercek Tesisat

Скільки порушень ПДР виявили камерами автофіксації у 2022 році?

У 2022 році камерами автофіксації було виявлено понад 2 млн порушень ПДР. Лише за порушення, зафіксовані камерами автофіксації з травня, коли камери поновили свою роботу, водіям потрібно буде сплатити понад 382 млн грн. Про це інформує Опендатабот.

Загалом системою автофіксації було засвідчено майже вдвічі менше порушень, аніж у 2021 році. Проте від перших днів великої війни й до середини травня камери не працювали.

32% порушень камери зафіксували одразу після відновлення роботи на початку літа (червень-липень). У середньому за місяць фіксувалося понад 300 тисяч постанов.

Близько 90 тисяч порушень ПДР було зафіксовано у листопаді – це у 3,5 рази менше, аніж на початку літа, після відновлення роботи камер. У грудні кількість постанов зменшилась ще на третину – до 64 тисяч. У середньому за червень-жовтень виписувалося 260 тисяч ухвал.

У 2021 році піковими місяцями були вересень і жовтень – понад 400 тисяч постанов на місяць. Якщо в першому півріччі 2021 року середня кількість постанов становила 110 тисяч, то в другому півріччі ця цифра збільшилася майже втричі – аж до 320 тисяч постанов на місяць.

З 1 лютого 2023 року 10% штрафів з камер автофіксації надходять у місцеві бюджети громад, на території яких відбулося правопорушення, а не на один спільний рахунок, як раніше.

Інформацію щодо кількості сплачених штрафів за період до великого вторгнення в Департаменті патрульної поліції не надали.

admin

Наверх