Системи допомоги Rivian «карають» водія за невиконання команд > Gercek Tesisat

Системи допомоги Rivian «карають» водія за невиконання команд

Як і більшість автовиробників, Rivian має власний пакет систем для допомоги водієві, який покликаний зробити життя власників R1S і R1T безпечнішим і простішим. Комплекс систем під назвою Driver+ має багато функцій, зокрема Highway Assist, адаптивний круїз-контроль і Lane Assist.

За умовами роботи асистентів, водій повинен весь час слідкувати за дорогою. І якщо він вирішить цього не робити, здається, Driver+ має вбудоване «покарання». Користувач Reddit під ніком MrrQuackers нещодавно поділився унікальним досвідом, який отримав за кермом свого Rivian. Він пояснив, що їхав по автостраді з увімкненим Driver+, коли система сприйняла міст за тунель.

На транспортному засобі з’явилося повідомлення: «Тунель попереду, візьміть керування під свій контроль». Власник вирішив подивитись, що станеться, і не дослухався поради машини. Машина без проблем проїхала під мостом і відключилася, оскільки водій не взяв кермо за вказівкою.

Коли він знову хотів увімкнути Driver+, система заявила, що допомога водієві не буде доступна до його наступної поїздки.

Представник Rivian пояснив, що водій вірно зрозумів логіку дій електроніки електромобіля.

«Так, це навмисна функція Driver+. Якщо система виявить, що водій відволікається від дороги, машина автоматично запропонує покласти руки на кермо, щоб продовжити використовувати Driver+. Якщо ж власник проігнорує попередження, Driver+ не вмикатиметься знову, доки автомобіль не припаркується», – йдеться у повідомленні компанії.

admin

Наверх