Siri навчили закривати та відкривати вікна та двері Tesla > Gercek Tesisat

Siri навчили закривати та відкривати вікна та двері Tesla

Остання версія офіційної програми Tesla отримала підтримку функцій Apple Shortcuts, а отже, деякі пов’язані з електромобілем завдання тепер можна виконувати за допомогою команд для голосового помічника Siri: відкриття та закриття дверей, багажника та вікон – навіть активацію режиму захисту від біологічної зброї, повідомив ресурс Not a Tesla App.

Ярлики функцій підтримують сценарії автоматизації, отже, їх можна об’єднувати до груп або запускати за розкладом. Наприклад, можна сформувати екстрений режим, при якому машина закриває вікна та двері, починає блимати ліхтарями та подавати звуковий сигнал. Або можна автоматично прогрівати салон щоранку перед виходом на роботу.

Список доступних функцій досить великий, і деякі з них більшості автолюбителів не знадобляться. Інтеграції з іншими голосовими помічниками, такими як Alexa або Google Асистент поки немає, і в Tesla про плани її реалізувати поки не говорять. Хоча голосове керування помітно спростить власнику електромобіля керування деякими функціями – пробиратися через розділи в додатку за наявності iPhone більше не доведеться.

Варто відзначити, що нові можливості мобільного додатка не означають, що голосовий інтерфейс з’явився на самих автомобілях Tesla.

admin

Наверх