SAIC та GM представили спільний кросовер > Gercek Tesisat

SAIC та GM представили спільний кросовер

Китайська компанія Wuling Automobile Company Limited виводить на ринок новий кросовер Xingchi. Однокласник Skoda Karoq та KIA Seltos – другий кросовер бренду та четверта модель у його «модній» та відносно дорогій лінійці.

В основі Wuling Xingchi лежить модульна платформа R, яка використовується у старшому кросовері Xingchen, що вийшов на ринок рік тому. Габаритна довжина новинки – 4365 мм, ширина – 1750 мм, висота – 1640 мм. Розмір колісної бази – 2550 мм.

Обидва кросовери розроблені в одній стилістиці та візуально дуже схожі. Відмінність полягає лише у відсутності у Xingchi додаткових вікон у задніх стійках даху. Плюс до цього у топовій версії молодший кросовер укомплектований 17,0-дюймовими колісними дисками.

Салони кросоверів відрізняються лише декором. В іншому все однаково: 10,25-дюймова мультимедійна система та кілька невеликих рідкокристалічних екранів на панелі приладів.

Об’єм багажного відділення від 322 до 1077 літрів. Для зберігання «дрібничок» у салоні передбачено 27 відсіків та ніш.

У стандартному оснащенні електропривід сидіння водія, панорамний люк, кнопка запуску двигуна, камера заднього виду, клімат-контроль та електромеханічне ручне гальмо.

На старті продажів Wuling Xingchi запропонують у двох модифікаціях. Базова укомплектована 1,5-літровим атмосферним двигуном потужністю 99 к.с. Агрегат поєднується з механічною коробкою передач або варіатором. Більш дорога версія пропонує 147-сильний турбований двигун того ж об’єму, пов’язаний з варіатором. Привід у обох випадках передній. Інші версії поки що не плануються.

На китайському ринку Wuling Xingchi з’явиться наприкінці вересня. Вартість моделі поки не оголошена. Надалі кросовер запропонують за межами Піднебесної, у тому числі під брендом Chevrolet.

admin

Наверх