Розкішний китайський седан Hongqi E001 помічено під час тестів > Gercek Tesisat

Розкішний китайський седан Hongqi E001 помічено під час тестів

Автомобіль Hongqi E001 був помічений під час дорожніх випробувань у Китаї. Це чисто електричний седан зі змінною батареєю та запасом ходу 600, 800 чи 1000 км залежно від версії. Варто також згадати, що цей автомобіль з’явиться у Європі. Наразі E001 знаходиться на завершальній стадії випробувань, готуючись до виходу на ринок у листопаді.

Люксовий бренд Hongqi, що належить FAW, був заснований у 1959 році. Раніше Hongqi постачала автомобілі лише китайському уряду. На сьогоднішній день це один із найбільш продаваних брендів у Китаї. Більше того, у січні Hongqi запустила новий бренд під назвою Hongqi New Energy. Основна увага приділяється електромобілям та міжнародному розвитку. Hongqi New Energy планує запуск у Європі, а саме у Німеччині, Норвегії, Швеції, Нідерландах та Франції. Першим автомобілем на міжнародному ринку стане Hongqi E001.

На фото видно, що у машини суцільний задній ліхтар, висувні ручки дверей і колеса з п’ятьма спицями. Салон виконаний у чорному кольорі Крім того, у нього кермо круглої форми, а не зрізане, як на передсерійному автомобілі.

Седан Hongqi E001 отримає два мотори сумарною потужністю 618 к.с. і максимальним крутним моментом 756 Нм. Розгін від 0 до 100 км/год займатиме 3,9 секунди. Розмір батареї поки що не розголошується, але відомо, що вона виробляється за технологією Cell-to-Pack (CTP), при цьому буде можливість замінювати батарею за 60 секунд на відповідних станціях. Hongqi E001 зможе за 5 хвилин зарядки поповнити запас ходу на 350 км. Седан підтримуватиме бездротову зарядку потужністю 30 кВт.

У салоні автомобіля розташується довгий вигнутий екран з 6-дюймовою панеллю приладів і 15,5-дюймовим основним екраном. Також буде проєкційний дисплей із доповненою реальністю. Все це працюватиме під управлінням FAW.OS власної розробки.

Сліпі замовлення в Китаї вже почалися, ціна поки не повідомляється, але перші покупці отримають довічну гарантію та безкоштовне довічне обслуговування.

admin

Наверх