Rivian R1T допоміг лікареві провести операцію > Gercek Tesisat

Rivian R1T допоміг лікареві провести операцію

Американська компанія Rivian, яка разом з електричними пікапами R1T почала випускати і електричні позашляховики R1S, може пишатися тим, що її техніку використовували під час проведення медичної операції. Перший подібний випадок експлуатації електричного пікапа Rivian R1T зафіксовано у штаті Техас, де практикуючий уролог зміг успішно провести вазектомію за допомогою своєї машини, яка виступила джерелом енергії для лікарських інструментів.

Доктор Крістофер Янг, який працює в Остіні, розповів про незвичайний досвід експлуатації Rivian R1T. У день, коли в одного з пацієнтів було заплановано операцію, у клініці відключили електрику. Як можливе вирішення проблеми асистент лікаря запропонував використовувати для підключення медичної техніки електромобіль лікаря – пацієнт, який не став відмовлятися від проведення операції, дав згоду на таку маніпуляцію.

«Нам пощастило, що моє звичайне місце для паркування знаходиться досить близько до палати пацієнта, щоб можна було підключити подовжувач», – зазначив Янг.

У результаті до однієї з бортових розеток пікапа підключили вентилятор та електрокоагулятор, що дозволило успішно провести операцію. Лікар зазначив, що у нього були підготовлені резервні джерела електроживлення на випадок проблем, але вони не знадобилися.

При цьому уролог кілька разів акцентував увагу на тому, що до маніпуляції він розпочав лише після оцінки всіх ризиків та отримання згоди від пацієнта на втручання.

«Я виконав те, що, мабуть, є першою у світі вазектомією з використанням Rivian. Пацієнт, його родина і я після цього вдосталь посміялися з ситуації!», – підкреслив Крістофер.

admin

Наверх