Rivian готує нову родину доступних електромобілів > Gercek Tesisat

Rivian готує нову родину доступних електромобілів

Виробник електромобілів Rivian анонсував нове сімейство більш доступних та дешевих машин у порівнянні з серійними електромобілями бренду під загальною назвою «R2».

Зазначається, що в модульній архітектурі електромобілів родини «R2» буде на 60% менше блоків управління, а довжина джгута проводів буде зменшена на 25%. За словами представників компанії, ці зміни дозволять Rivian заощадити «тисячі доларів» на кожному транспортному засобі.

Також очікується, що Rivian додатково може заощадити кошти завдяки новому дизайну кузова для автомобілів R2, а також буде продавати їх з новими трансмісіями Enduro, нещодавно представленими на R1T та R1S.

Розмовляючи з представниками преси, віце-президент Rivian з розробки програмного забезпечення Вассім Бенсаїд додав, що нове спеціалізоване апаратне забезпечення, виготовлене власними силами, дасть компанії кращий контроль над електронікою нових машин. Варто розуміти, що усі заощадження, анонсовані представниками компанії, дозволять Rivian зробити новинки значно дешевшими, ніж існуючі моделі.

Очікується, що першою моделлю в лінійці R2 буде кросовер під назвою R2S. Цей електромобіль матиме дизайн, подібний до R1S, але буде значно меншим і ближчим за розміром до Tesla Model Y. Очікується, що він буде продовжувати авантюрний дух R1S із гідними позашляховими характеристиками та буде представлений наступного року у вигляді концепту, а у серію буде запущений ще через два роки.

admin

Наверх