Rivian відкликає понад 12 000 електромобілів > Gercek Tesisat

Rivian відкликає понад 12 000 електромобілів

Компанія Rivian відкликає 12 212 електромобілів (EV) через ослаблену застібку, яка може вплинути на здатність водіїв керувати автомобілем. Відкликання стосується майже кожного транспортного засобу, виробленого Rivian цього року, і охоплює всю модельний ряд автовиробника, охоплюючи певні пікапи R1T 2022 року, позашляховики R1S, а також електричні фургони (EDV), які він будує для Amazon. Загалом за перші три квартали 2022 року Rivian виготовив 14 317 автомобілів і поставив понад 12 000.

Відповідно до повідомлення, надісланого до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), кріплення, що з’єднує передній верхній важіль керування та поворотний кулак, можливо, не було «достатньо затягнуто». Потенційно це може призвести до роз’єднання, «що призведе до втрати контролю над транспортним засобом і збільшення ризику аварії». У звіті про безпеку зазначено, що водії транспортних засобів, які постраждали, можуть помітити надмірний шум, вібрацію, жорсткість передньої підвіски, а також зміну ефективності або відчуття керма.

«Важливо не мінімізувати можливі ризики, пов’язані з цим, і чому ми добровільно проводимо це відкликання», – написав генеральний директор Rivian Р. Дж. Скарінг в електронному листі клієнтам. 

«У рідкісних випадках гайка могла повністю послабитися. Я хочу ще раз наголосити, що це трапляється надзвичайно рідко, але це підтверджує, чому ми діємо з такою терміновістю та обережністю».

Компанія Rivian оголосила про відкликання після дослідження семи повідомлень про дефект, у жодному з яких не було травм. Виробник електромобілів каже, що він належним чином закріпить кріплення рульового кулака в транспортних засобах, які постраждали від відкликання, без додаткових витрат. Це друге відкликання Rivian цього року, у травні компанія відкликала близько 500 електричних пікапів R1T через несправну систему подушок безпеки, яка може не вимикатися при виявленні дитини на передньому пасажирському сидінні.

admin

Наверх