Ринковий дебют електричного Ford Explorer відкладається на шість місяців > Gercek Tesisat

Ринковий дебют електричного Ford Explorer відкладається на шість місяців

Ford відклав ринкову прем’єру повністю електричного кросовера Explorer у Європі приблизно на півроку. Про це з посиланням на співробітників Центру електромобілів у Кельні повідомило німецьке видання Kolnische Rundschau.

Серійне виробництво електрокросовера на новому майданчику мало розпочатися у вересні, але 10 серпня Ford повідомив співробітників, що запуск відкладається. Причиною затримки називають нові глобальні вимоги до безпеки електричної трансмісії, які набудуть чинності найближчим часом. Зокрема, з 2024 року в ЄС для нових автомобілів стануть обов’язковими деякі додаткові системи безпеки та допомоги водію. До нещодавно омологованих автомобілів нові норми застосовуються з 6 липня 2022 року.

Передбачається, що Ford планує використати ці шість місяців для адаптації своїх автомобілів до нового стандарту. Хоча у самій компанії про «глобальні правила безпеки» нічого не кажуть.

Спочатку серійне виробництво Ford Explorer EV мало розпочатися у вересні, а продажі – у грудні цього або на початку 2024 року. З урахуванням затримки отримати свої кросовери, клієнти зможуть не раніше наступного літа.

Прийом замовлень на електрокросовер Ford оголосив під час прем’єри у березні цього року. Скільки замовлень наразі вдалося зібрати не повідомляють. Технічні подробиці про електричний Explorer не розкриваються.

Відомо, що кросовер побудований на «фольксвагенівській» платформі MEB. Які саме компоненти Ford отримує від Volkswagen та чим електричний Explorer відрізняється від інших моделей на базі цієї архітектури, не відомо.

Під час прем’єри, Explorer EV обіцяли «чуйні та вдосконалені» задньопривідні та повнопривідні силові агрегати та підтримку швидкісної зарядки постійного струму. За заявою Ford, від швидкісного терміналу батарея кросовера поповнюватиметься від 10 до 80% ємності за 25 хвилин.

Базовий цінник Ford Explorer EV складе менше ніж 45 000 євро.

admin

Наверх