Renault знімає із виробництва флагманський кросовер > Gercek Tesisat

Renault знімає із виробництва флагманський кросовер

Кросовер Renault Koleos буде знятий з виробництва і його нове покоління не планується. Останні автомобілі зійдуть з конвеєра в південнокорейському Пусані 2024 року. Про це стало відомо журналістам сайту L’Argus.

У Європі продажі Renault Koleos вже починають згортати. Останні машини для європейського ринку буде зібрано до кінця квітня, а розпродати їх планують до листопада.

Дещо довше протримається у виробництві версія для азіатського ринку, яку продають під назвою Renault QM6. Її припинять випускати наступного року, щоб звільнити виробничі потужності для нового кросовера Geely – його складання налагодять у межах нової програми співпраці з Renault.

Новий Renault Koleos третього покоління не планується – наступниками кросовера стануть одразу дві моделі. Перша – презентований нещодавно семимісний кросовер Renault Espace, який можна порівняти з Koleos за розмірами.

Друга модель ще не представлена. Відомо, що це буде стильний купе-кросовер на базі Renault Austral, який дебютує на початку 2024 року.

Нагадаємо, що кросовер Renault Koleos представили у 2007 році. Друге покоління моделі випускають із 2016 року.

admin

Наверх