Renault 5 Turbo присвятили кросівки > Gercek Tesisat

Renault 5 Turbo присвятили кросівки

У 2022 році культовий французький хетчбек Renault 5 відзначає своє 50-річчя – з нагоди півстолітнього ювілею знакової для марки та всієї Європи машини концерн підготував видовищний шоу-кар Renault 5 Turbo 3E. А за мотивами дизайну «зарядженого» хетчбека Renault 5 Turbo французькі взуттєвики вирішили зробити лімітовану колекцію кросівок, натхнених одним із найкращих «хот-хетчів» в історії цього класу автомобілів. Взуття надійде у продаж, а також стане одним із експонатів виставки до ювілею моделі.

Партнером Renault за новим проектом стала компанія Savoir Faire Paris, яка спеціалізується на створенні ексклюзивного взуття та кастомізації кросівок клієнтів. Художники Етьєн Барделлі, Себастьєн Прешу, Арно Ліар, фотограф Riocam та засновник Savoir-Faire Paris П’єр-Ян Гуїдетті представили свої креативні роботи за мотивами Renault 5 Turbo та дизайнерські кросівки.

За основу взуття взяли найвідоміші кольори забарвлення Renault 5 Turbo, а в дизайні кросівок фахівці постаралися втілити культові елементи вигляду знаменитого хетчбека.

У результаті вийшла обмежена тиражем партія унікальних кросівок, які для шанувальників французьких хетчбеків несуть багато відомих рис. Усі підготовлені в рамках проекту арт-роботи пари взуття експонуватимуться у шоу-румі SHINZO Paris у столиці Франції. Про вартість кросівок у дусі Renault 5 Turbo та можливості їх купити всіма бажаючими не повідомляється.

admin

Наверх