Renault показала новинку на «Водневому тижні» у Брюсселі > Gercek Tesisat

Renault показала новинку на «Водневому тижні» у Брюсселі

На найбільшій щорічній виставці водневих технологій Hydrogen Europe Week, що проходить з 24 по 28 жовтня у Брюсселі, компанія HYVIA демонструє передовий розвізний фургон Renault Master Van H-TECH.

Машина оснащена установкою Fuel Cell потужністю 30 кВт, батареєю на 33 кВт.ч і чотирма балонами під 6,4 кг водню. Запас ходу досягає 400 км, а на зарядку необхідно всього 5 хвилин. Корисний об’єм вантажного відсіку складає 12 м куб. (внутрішня висота 1,8 м). Фургон розраховано на перевезення 1088 кг вантажу і має повну масу 3940 кг.

На модель Renault Master Van H2-TECH нещодавно стартувало передзамовлення. Базовий фургон виготовляється на заводі Renault у Батії, складання і випробування водневої установки проходить на підприємстві HYVIA у Флінє, а інтеграція модуля Fuel Cell безпосереднью в машину відбувається на фабриці в Гретц-Арменвелье під Парижем.

Відмітимо, що HYVIA є спільним підприємством, утвореним в 2021 році компаніями Renault і Plug. Воно ставить за мету до 2030 року зайняти до 30% вропейского ринку легких розвізних автомобілів на водні. Французький уряд вже виразив готовність підтримати HYVIA в розробці нових моделей і налагодженню виробництва водневих паливних елементів.

admin

Наверх