Renault показала концептуальний позашляховик 4EVER Trophy > Gercek Tesisat

Renault показала концептуальний позашляховик 4EVER Trophy

Компанія Renault 17 жовтня представила нову розробку – компактний кросовер 4EVER. Головна особливість цієї машини – ретродизайн, який несе в собі безліч посилань до легендарної малолітражки Renault 4 зразка 1961 року.

Екстер’єр п’ятидверного 4EVER характеризують двооб’ємний профіль, округлі форми, скошена задня частина, піднята посадка, а також об’єднані в цілісну горизонталь фари та імітація радіаторної решітки. Привертають увагу масивні розширювачі колісних арок, хитромудрі диски та виконані трапецією задні бічні стекла (вони виділені білим контуром). Світлотехніка має модну піксельну графіку.

Габаритні довжина, ширина та висота кросовера становлять 4160, 1950 та 1900 мм відповідно, колісна база – 2570 мм. Дорожній просвіт – 200 мм. Диски 19-дюймові, в них вбудована система централізованого підкачування шин.

Машина побудована на шасі з суто електричною силовою установкою, архітектура називається CMF-BEV, в ній у принципі не передбачено використання ДВЗ.

На даху – вуглепластиковий експедиційний багажник, у якому розміщено запасне колесо, лопату та «вафельні» дошки для бездоріжжя. Під днищем встановлений спеціальний захист акумуляторів.

Renault 4EVER поки має статус концепт-кара, його технічні характеристики не наводяться. Однак цей дизайн-проект у спрощеному вигляді адаптують під майбутню серійну модель, яка піде у виробництво орієнтовно у 2024 році.

Зазначається, що дебют шоу-кара збігся з 25-річним ювілеєм зі щорічним гуманітарним ралі 4L Trophy, у рамках якого французькі студенти на автомобілях Renault 4 доставляють пустелею шкільний інвентар дітям у Марокко.

Нагадаємо, оригінальний Renault 4 виробляли в 1961-1994 роках – у сумі на десяти заводах у різних країнах світу випустили понад 8 млн екземплярів.

admin

Наверх