Renault готує електричний кросовер Alpine GT X-Over > Gercek Tesisat

Renault готує електричний кросовер Alpine GT X-Over

Преміальна французька марка Alpine, що належить Renault Group, готує новий кросовер GT X-Over. У компанії «батарейна» новинка позиціонується в якості конкурента Polestar 3 та Lotus Eletre.

Alpine GT X-Over побудований на базі електричної модульної платформи CMF-EV, яка використовується хетчбеком Renault Megane E-Tec та кросовером Nissan Ariya. За деякими даними, з останнім кросовер Alpine розділить повнопривідну систему e-4orce з 218-сильним електродвигуном від топового Megane E-Tech Electric на передній осі. Імовірно, сукупна віддача агрегатів сягне 300 к.с. Якщо кросовер отримає акумуляторний блок ємністю 87 кВт.год, як у Nissan Ariya, запас ходу перевищить 515 км.

Зі слів головного дизайнера Alpine Ентоні Віллена, GT X-Over залишиться «вірним своїй ДНК», але частину рішень запозичить у спорткару A110. У кросовера буде купеподібний кузов з похилою лінією даху, розширені колісні арки та обтічний капот. У раніше поміченого фотошпигунами прототипу була широка колія, велика відстань між осями та масивні спортивні колеса.

На ринку Alpine GT X-Over очікується у 2025 році. У компанії розраховують, що модель матиме «стійкий обсяг продажів». Батарейна новинка розробляється в рамках програми повного переходу бренду на електромобілі. До цього у 2024 вийде хот-хетч на базі нового Renault 5. На 2026 запланований спорткар A110 нової генерації, а на наступні два роки кросовери D та C-класу.

admin

Наверх