Renault випустить колекцію NFT на честь Renault 5 > Gercek Tesisat

Renault випустить колекцію NFT на честь Renault 5

Renault вирішила освоїти сегмент незамінних токенів, анонсувавши першу в історії французького автовиробника фірмову колекцію NFT-токенів. Приводом для створення цих об’єктів віртуального мистецтва стало 50-річчя моделі Renault 5 – культовий хетчбек вже вшановували шоу-каром Renault 5 Turbo 3E та серією ексклюзивних кросівок Savoir Faire Paris, а зараз до півстолітнього ювілею на платформі R3NLT з’явиться колекція фірмових токR.

Купити токени можна за реальні гроші або криптовалюту – колекція genR5 з’явиться з 15 грудня. Приурочені до 50-річчя показаного в 1972 році автомобіля токени відкриють своїм власникам доступ до унікальних, ексклюзивних, фізичних та віртуальних можливостей. Всі покупці стануть спонсорами благодійного проекту Give Me 5, який орієнтований на допомогу молодому поколінню.

У рамках проекту фінансується будівництво загальнодоступних тенісних кортів. Колекція genR5 натхнена чотирма легендарними моделями Renault 5 і включає 100 токенів з електромобілем Renault 5 на честь сотні новаторських електромобілів, вироблених з 1972 по 1974 рік, а також 160 токенів з Renault 5 Turbo, який став символом спортивного духу Renault. Ще 450 токенів втілюють Renault 5 Le Car Van, що відповідає кількості автомобілів цієї обмеженої серії, присвяченій американському стилю машин.

Найбільше – 1262 токенів – буде присвячено звичайному Renault 5 TL, який став символом революції у сегменті автомобілів для міста. Кожен токен буде являти собою відповідну модель Renault 5 з 9-секундним відео, включаючи ексклюзивне оформлення, а також динамічну світлову та звукову анімацію. Покупці не зможуть вибрати конкретну модель у форматі NFT – розподілятися токени стануть випадковим чином.

admin

Наверх